facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Na deptaku pojawił się nowy bachusik - ZLOPikus

19-12-2013 18:22, 949 odsłon

Dnia 18 grudnia 2013r. miało miejsce odsłonięcie kolejnego, dwudziestego dziewiątego już bachusika. Nazywa się ZLOPikus, jego fundatorem jest Związek Lubuskich Organizacji Samorządowych, a autorem figurki jest Artur Wochniak.

Odsłonięcie miało miejsce o 12:00, więc nie mogłem przyjść (szkoła). Relację pani Alicji Skowrońskiej na portalu mm można przeczytać tutaj. Ja odwiedziłem bachusika wieczorem i zrobiłem mu kilka zdjęć, które można oglądać poniżej. Jak wam się podoba?

Opis bachusika będzie niedługo dostępny pod adresem bachusiki.cba.pl/bachusik/ZLOPikus.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski