facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Jedz, pij i śpij obywatelu w Czarze PRL-u!

10-09-2013 18:04, 987 odsłon

Clubikus znalazł nowy dom! Po likwidacji Pinacolady nie miał gdzie mieszkać, ale teraz znalazł nowy dom - klubokawiarnię Czar PRL-u! Został tam przeniesiony w zeszły czwartek (5 IX 2013r.).

Kiedy Pinacolada, gdzie przedtem mieszkał bachusik, została zlikwidowana, Clubikusa przez długi czas nie można było obejrzeć. Na szczęście właściciele ulokowali go w nowym lokalu: Czarze PRL-u.

Bachusik leży na poduszce w klubokawiarni Czar PRL-u. Chociaż leży to złe słowo. Między innymi dlatego, że poduszka wisi pod sufitem. Jednak bachusik się tym nie przejmuje. „Kogo w dzisiejszych czasach obchodzą jeszcze prawa fizyki?” - pyta i leży/wisi dalej. - fragment nowego opisu bachusika. Są też nowe zdjęcia, adres i mapa. Skocz tutaj, aby przeczytać.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski