facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Meloman oficjalnie odsłonięty!

24-04-2014 16:15, 1022 odsłon

Dziś o dziesiątej trzydzieści oficjalnie odsłonięto 31. zielonogórskiego bachusika - Melomana! Został ufundowany przez Filharmonię Zielonogórską w 10. rocznicę powstania Międzynarodowego Centrum Muzycznego Wschód-Zachód. Autorem rzeźby jest Robert Tomak.

Meloman to bachusik - muzyk. Gra na skrzypcach, po twarzy widać, że z oddaniem. Ubrany w płaszcz z winorośli, uśmiecha się pod wąsem do swojej muzyki. Stoi bezpiecznie za szybą, chociaż ma to też swoje wady - bardzo ciężko zrobić mu ładne zdjęcie:) Na szczęście do bachusika zawsze można wpaść kupując bilety na koncert - stoi na parapecie kasy.

Zainteresowanie nową figurką było spore, przyjechała nawet regionalna telewizja. Ze mną nie rozmawiali, cóż, przeżyję:) Oby bachusików było coraz więcej, 31 to już ładna liczba, a 32 jeszcze lepsza! Komu bachusika, komu...

Komentarze     

admin

Opis

27-04-2014 14:23

Przeczytaj opis bachusika tutaj: bachusiki.zgora.pl/bachusik/Meloman

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski