facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Ważne! Każdy może mieć swojego bachusika!

01-04-2014 01:01, 32768 odsłon

Przeczytaj oświadczenie w komentarzach! Technologia w służbie miasta! Najnowsza technika druku 3D, opracowana przez techników Uniwersytetu Zielonogórskiego, zostanie wdrożona w Gorzowie Wlkp., co pozwoli na tanią i masową produkcję bachusikowych figurek! Miniaturka prezentuje drukarkę 3D, na której oparto projekt.

„Plastic jest fantastic!” – twierdzi szef działu bachusikowego otwartej niedawno 3Dfactory w Gorzowie Wielkopolskim, Robert P. Rinter. „Dzięki niesamowitej technologii prosto z UZetu możemy szybko i w dowolnej ilości produkować wielkie ilości figurek. Do tego kolorowych!” Faktycznie, ich plany robią wrażenie! Szczególnie plany zagospodarowania bachusikowego miasta Zielona Góra. „Po pełnym uruchomieniu linii produkcyjnej powinniśmy osiągnąć zabachusikowienie na poziomie 1b/a (bachusik na ar)”. P. Rinter pokazał mi nawet plan miasta, którego zdjęcie prezentuję poniżej:

Plan miasta z naniesionymi bachusikami

Każdy mieszkaniec Zielonej Góry będzie mógł spokojnie pozwolić sobie na własną figurkę. „Trochę idziemy po kosztach, ale zapewniamy wspaniałą jakość wykonania” – mówi P. Rinter. Do rejestracji nowych bachusików zostanie powołana nadzwyczajna speckomisja. Każdy projekt zostanie dokładnie zanalizowany pod względem wymagań artystycznych. Dodatkowo powstał projekt nowego pomnika Bachusa, który stanie na Deptaku zamiast starego. „Będzie o wiele bardziej kolorowy. Ludzie lubią kolorki!” – zapewnia szef gorzowskiej firmy i pokazuje wizualizację pomnika:

Wizualizacja pomnika

„W ogóle wszystkie bachusiki będą kolorowe! Przyczynimy się do upiększania waszego miasta. Technologia w służbie człowieka!” – zapewnia P. Rinter. Projekt pomnika Bachusa został już zatwierdzony przez speckomisję i stanie w mieście 1 kwietnia 2014r. - „Stary zostanie przekazany muzeum jako relikt dawnych, szarych czasów”.

„Oczywiście nadal kompletujemy tabor drukarek. Jednak jesteśmy już w pełni gotowi na przyjmowanie propozycji figurek” – mówi P. Rrinter. Model należy przygotować w dowolnym programie do grafiki 3d i wysłać na adres p.rinter@3dfactory.gorzow.pl. Powodzenia! Uwolnijcie swoją inwencję twórczą!!! Artyści wszystkich narodów łączcie się! Razem zabachusikujemy miasto!!!

Źródło miniaturki: www.makerbot.com.

Komentarze     

admin

Oświadczenie

05-04-2014 19:33

Oficjalne oświadczenie Jednoosobowego Zarządu Strony w sprawie artykułu z 1 IV 2014r.


Jestem rozgoryczony. Piękna wizja, jaką roztoczył przed moimi oczami P. Rinter okazała się zwykłym żartem! Kpiną, tanią reklamą firmy 3Dfactory! Mimo gorących zapewnień, firma nie otwiera działu bachusikowego, mapa była spreparowana, a wizualizację Bachusa zrobił po szkole jakiś bliżej nieznany nastolatek. I nic za to nie wziął!


Z niechęcią muszę wszystkich poinformować, że zbyt pochopnie udostępniłem światu słowa obłudnego P. Rintera. Niby, tylko żart Prima Aprilisowy, ale jednak ból w sercach wszystkich miłośników bachusików jest ogromny! Koniec marzeń o tak pełnym figurek mieście! (wszyscy robią chlip).


Na przyszłość postaram się lepiej weryfikować przesyłane treści i nie wierzyć takim obłudnym, zdradliwym, bezdusznym, krwiożerczym... dobra starczy... ludziom jak P. Rinter!


Jakub Dranczewski

Administrator

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski