[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/news.php on line 34: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Spotkajmy się w Dolinie Gęśnika!

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Spotkajmy się w Dolinie Gęśnika!

11-05-2016 20:19, 2049 odsłon

W tę sobotę w Dolinie Gęśnika w godzinach od 16:00 do 18:00 odbędzie się piknik rodzinny połączony z konsultacjami społecznymi na temat rewitalizacji tego niezwykłego miejsca. Oprócz samych konsultacji na wszystkich gości czeka też wiele atrakcji oraz gra terenowa, w której udział weźmie niezwykły (bachusikowy rzecz jasna) gość!

Dolina Gęśnika to teren w okolicach ulicy Źródlanej, jedno z miejsc, które ma szansę zostać odnowione w ramach miejskiego programu rewitalizacji. Sobotni festyn ma być okazją do porozmawiania z mieszkańcami o tym, jak ich zdaniem powinna zmienić się Dolina Gęśnika - zajmie się tym Fundacja Partycypacja. Jeśli więc chcecie wpłynąć na przyszły kształt kawałka miasta - przychodźcie!

Na miejscu będzie też czekać wiele innych atrakcji: gry, zabawy i animacje dla dzieci, podwieczorek i występy artystyczne. Stowarzyszenie Młodzi Lokalni przygotowało też wyjątkową atrakcję: grę terenową dla dzieci, której głównym bohaterem będzie bachusik Gęśniczek! Szczegółów zdradzać nie będę, ale z pewnością warto wpaść z rodziną na Orlik przy parafii pw. Św. Brata Alberta - będzie ciekawie ;)

A kto wie, być może bachusik Gęśniczek zostanie w naszym mieście na dłużej...

Zdjęcie w miniaturce: ©2016 Google

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski