facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Znajdź wszystkie bachusiki z uwolnioną mapą!

25-07-2013 13:00, 1250 odsłon

W Parku Tysiąclecia powstał Letni Pawilon - miejsce spotkań kulturalnych, miejski ogródek i półka bookcrossingowa. Inicjatywa bardzo mnie zaciekawiła, więc pojechałem pawilon obejrzeć. Ładny, prosty, można się przejrzeć w jego lustrzanej powierzchni. Pawilon stoi obok skateparku. Gdy wróciłem do domu, pomyślałem, że wiele mieszkańców Zielonej Góry nie obejrzało jeszcze wszystkich bachusików. A Pawilon to świetne miejsce, by do nich dotrzeć. Zainspirowany bookcrossingiem, stworzyłem mapcrossing - akcję (jak na razie) na małą skalę. Polega on na tym, że położyłem w Pawilonie 15 map bachusików. Każdy może taką mapę wyjąć z teczki, poszukać figurek, a potem odłożyć ją z powrotem do Pawilonu. Przedtem może się wpisać do specjalnej tabelki z tyłu mapy. Teczkę położyłem w Pawilonie wczoraj wieczorem. Zapraszam wszystkich chętnych do korzystania. Uwolnijmy mapy!

Komentarze     

admin

Artykuł na mm-ce

29-07-2013 17:14

Pod artykułem na mm-ce znajdziecie wiele ciekawych komentarzy dotyczących akcji [link].


Kasia

Mapcrossing

01-08-2013 12:32

♥Fajna akcja♥

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski