facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Mapcrossing - reaktywacja!

28-08-2014 14:26, 1002 odsłon

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji. Ostatnie dni lata to świetny moment na spacer po mieście! A po Zielonej Górze rzecz jasna najlepiej spaceruje się szlakiem bachusików! Żeby Wam w tym pomóc reaktywuję znaną niektórym z zeszłego roku akcję Mapcrossing!

Co prawda na trochę mniejszą skalę w tamtym roku (dowiedz się więcej o zeszłorocznej edycji), ale jednak Mapcrossing startuje. Na Deptaku obok Ratusza znajduje się półka bookcrossingowa ozdobiona charakterystyczną sową. Jestem pewny, że każdy trafi :) Map będzie dziesięć, wyłożę je już dzisiaj.

Idea jest taka, by każdy zaglądający na półkę bookcrossingową mógł mapkę wziąć, zwiedzić z nią miasto, a następnie odłożyć dla potomnych. Jeśli bardzo przywiążesz się do mapy, możesz wydrukować sobie własną na bachusiki.zgora.pl/site/mapa ;) Zapraszam do zwiedzania miasta z uwolnionymi mapami bachusikowymi!

PS Na mapach znajdziecie także zupełnie nowego bachusika, RODusia Ogrodnikusa. Przegapiłem informację o jego odsłonięciu udostępnioną przez Roberta Tomaka na Facebooku bachusików, za co serdecznie przepraszam :( Już wkrótce możecie spodziewać się jego zdjęć i opisu pod adresem bachusiki.zgora.pl/bachusik/RODuś_Ogrodnikus.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski