facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Mobilna rewolucja w świecie bachusików!

17-07-2015 19:55, 835 odsłon

Telefon w dłoń, bo od dzisiaj strona bachusików świetnie działa także na urządzeniach mobilnych. Dzięki tzw. technologii Responsive Web Design strona dopasowuje się do używanego urządzenia!

Dzięki mobilności strony spacery szlakiem bachusików mogą stać się o wiele przyjemniejsze i ciekawsze - imię czy życiorys aktualnie oglądanego bachusika jest na wyciągnięcie ręki, można też szybko pobrać na telefon mapę. Ogólnie mam nadzieję, że ta nowość pozwoli wszystkim lepiej poznać bachusiki, szczególnie w terenie, podczas spacerów, gdy takie informacje są najbardziej potrzebne.

Wszystko zostało zapięte na ostatni guzik i powinno pięknie działać, jednak zachęcam do aktywnego polowania na błędy i informowania mnie o nich - zawsze można się ze mną skontaktować. Oczywiście także z poziomu telefonu ;)

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski