[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/news.php on line 34: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Już wkrótce powitamy Naftikusa!

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Już wkrótce powitamy Naftikusa!

30-05-2017 00:25, 1060 odsłon

1 czerwca o godzinie 13:00 nastąpi odsłonięcie nowego bachusika: Naftikusa! Temu wzniosłemu wydarzeniu towarzyszyć będzie piknik edukacyjny "Być jak Ignacy", a także akcja "Dar Krwi na Dzień Dziecka".

Powitanie Naftikusa upamiętni 55. rocznicę odkrycia pierwszego w Polsce zachodniej złoża ropy naftowej (dźwięcznie nazwanego "Rybaki"), stąd też bachusik rzecz jasna będzie naftowcem! Jak poinformowało mnie PGNiG, Naftikusowi nie zabraknie kasku (bezpieczeństwo przede wszystkim!), rurociągu (może na wino, a może jednak nie), a także kiwonu (zaawansowane wyszukiwanie w Google potwierdziło, że to to coś, co się kiwa nad złożami ropy naftowej). Autorem bachusika jest Robert Tomak, który niewątpliwie wyszedł z tego doświadczenia wzbogacony o wiedzę czym jest kiwon, a także o świadomość, że przyczynił się do czegoś większego - przy pomocy Naftikusa zielonogórskie górnictwo naftowe i gazownictwo niewątpliwie rozkwitnie!

Po odsłonięciu bachusika zapraszam na stronę po nowe zdjęcia i mapę! A jeśli nie możecie się doczekać, to oczywiście wpadnijcie pierwszego czerwca pod zielonogórską siedzibę PGNiG! Mnie co prawda nie będzie (z Anglii nie przylecę), ale wyślę przedstawicieli w celu zdobycia najnowszych zdjęć ;)

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski