facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Już 21 sierpnia nowy bachusik!

16-08-2013 17:28, 885 odsłon

Już wkrótce przed Centrum Informacji Turystycznej stanie Partnerus Turistikus - bachusik turysta. Odsłonięcie będzie miało miejsce 21 sierpnia o godzinie 10:30 przy CIT. Jest to bachusik międzynarodowy - powstał w ramach polsko-niemieckiego projektu. Jedną nogą stoi w Polsce, przy Zielonej Górze, a drugą w Niemczech przy partnerskim mieście Cottbus.

Bachusik, jako turysta, fotografuje ze skupieniem wszystko dookoła. Niezbędne w podróży rzeczy (razem z butelką wina) schował do plecaka. Już niedługo każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z bachusikiem. A pełny opis niedługo po odsłonięciu.

Do zobaczenia przy ratuszu o 10:30. I pamiętajcie: pierwsze 50 osób, które przyjdzie na odsłonięcie bachusika, dostanie w prezenie miniaturkę Partnerusa!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski