[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/news.php on line 34: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Expertus na ratunek!

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Expertus na ratunek!

22-11-2015 21:31, 1281 odsłon

Problem z komputerem? Internet nie działa? Expertus z chęcią pomoże! A z większą nawet chęcią zaangażuje się w bardziej zaawansowane informatyczne projekty - wszak to nowy pracownik firmy ADB!

ADB jest zielonogórską firmą o  zasięgu globalnym specjalizującą się w zaawansowanych rozwiązaniach informatycznych. Expertus dumnie twierdzi, że rozumie wszystko, co firma robi, czasem nawet podobno zagląda pracownikom przez ramię i coś podpowiada. Na Deptak przyleciał z nie byle jakiej okazji - firma obchodzi dwudziestolecie swojej działalności!

„Ekspertus, który wciela się w postać super bohatera, to osoba o nadludzkich zdolnościach i umiejętnościach oraz symbol wiedzy i jakości. Jesteśmy dumni, że właśnie dołączył do grona pracownikow ADB. Jak wiemy Bachus to bóg dobrej zabawy. Dlatego mamy nadzieję, że Expertus zadba również o to, by zespół ADB czerpał radość z każdego dnia pracy ” tłumaczył Adam Biniszkiewicz, wiceprezes HR w ADB.

Pełny opis Expertusa już teraz, na bachusiki.zgora.pl/bachusik/Expertus. Dodatkowo dodałem opisy trzech kolejnych najnowszych bachusików: Sokolnicusa, Silvanusa i Belferusa Zenepusa! (do przeczytania po kliknięciu na imię) Bachusiki wyrastają ostatnimi czasy jak grzyby po deszczu, więc oczywiście przepraszam za opóźnienia w pisaniu opisów :) Jak zawsze aktualna mapa bachusików do wydrukowania tutaj: bachusiki.zgora.pl/site/mapa. Owocnych poszukiwań nowych mieszkańców miasta!

Zdjęcia z odsłonięcia Expertusa dzięki uprzejmości firmy ADB.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski