facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Nowy bachusik - MZKus

16-06-2014 22:36, 981 odsłon

11 czerwca na Deptaku pojawił się nowy mieszkaniec miasta - bachusik MZKus! Niestety, na samym odsłonięciu mnie nie było. Nie mogłem przyjść, byłem daleko od naszego pięknego miast. Jednak od razu, gdy wróciłem, wyruszyłem z aparatem na małe polowanie.

Przyznam się bez bicia, że bachusika zgubiłem. Był kilka metrów na lewo od miejsca, w którym się go spodziewałem, do tego ogródek księgarnii trochę zasłaniał widok. Taki już los człowieka, który tworzy mapy - nie ma własnej :) Szczęsłiwie MZKus się znalazł. Stoi w miejscu. gdzie kiedyś znajdował się jeden z najważniejszych miejskich przystanków autobusowych, bo (jak można się domyślić po jego imieniu) bachusik uczcił obchody 60-lecia zielonogórskiego Miejskiego Zakładu Komunikacji. Świadczy o tym rejestracja autobusu, na którym siedzi: 1954-2014 to właśnie lata działania MZK.

Opis bachusika już niedługo, a w nim trochę więcej szczegółów o samym autobusie, historii tego niezwykłego miejsca i szczegółach aparycji MZKusa. Autorem jest Artur Wochniak, fundatorem Energo Invest Broker SA.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski