facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Nowy Bachusik na Zielonogórskim Deptaku!

19-10-2012 18:37, 843 odsłon

Na Deptaku pojawił się nowy Bachusik: Informatikus Ekonomikus. Przed jego odsłonięciem było także otwarcie wystawy 'Bachusiki przed i po' w Muzeum Ziemii Lubuskiej. Wszystko wydarzyło się w środę, 17 X 2012r. A ja w środę mam angielski, więc nie byłem na obu uroczystościach :( Jednak zaraz po zajęciach poleciałem na Deptak i obfotografowałem nowego Bachusika. Jest naprawdę ładny. Niedługo dodam opis. Zdjęcia możecie podziwiać już teraz, klikając na miniaturki poniżej.
PS Udało mi się stworzyć dość wygodny (dla mnie) system aktualności. Rezultaty możecie podziwiać tutaj. Kolejne wiadomości już wkrótce!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski