facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Brukus ma młotek, ale...

13-08-2013 18:13, 705 odsłon

Brukus wreszcie odzyskał swój młotek. Niestety, nie obyło się bez komplikacji. Młotek jest bowiem inny od poprzedniego. Jednak to nic przy tym, że przymocowano go w złą stronę! I co teraz ma zrobić bachusik? W końcu ktoś musi naprawiać Deptak, a żaden profesjonalista nie będzie robił tego niewłaściwą stroną młotka! Narzędzie wygląda na przyczepione dość solidnie, więc przynajmniej odpada strach o to, że ktoś młotek odłamie (chociaż nigdy nic nie wiadomo). Miejmy  jednak nadzieję, że ktoś na problem Brukusa zwróci uwagę i młotek zmieni. Deptak czeka jeszcze przecież wiele napraw!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski