facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Partnerus Turistikus już odsłonięty!

21-08-2013 14:46, 756 odsłon

Partnerus Turistikus został już odsłonięty i niedługo trafi na Deptak! Bachusik powstał w ramach projektu współpracy polsko-niemieckiej.

Przed odsłonięciem miała miejsce konferencja, na którą były zaproszone osoby zaangażowane w projekt i we współpracę Zielona Góra-Cottbus. Przemawiałem jako gość specjalny. Myślę, że zostałem dobrze przyjęty - strona bachusików spotkała się z dużym zainteresowaniem (świadczą o tym wywiady, których udzieliłem).

Po konferencji, o 10:30, miało miejsce odsłonięcie bachusika. Wstęgę przeciął do połowy przedstawiciel Polski, dokończyła przedstawicielka Niemiec. I bachusik pokazał się światu. Fotografowano go, filmowano, przytulano. Do miniaturek bachusika ustawiła się długa kolejka (zgodnie z zasadą "darmowe, to bierzemy"). Przepychano się (ktoś nawet upadł), byle tylko bliżej do małych bachusików. Początkową pulę 50 figurek trzeba było szybko rozszerzyć.

Niedługo bachusik stanie przed Centrum Informacji Turystycznej i skieruje obiektyw w stronę Cottbus. Opis Partnerusa także już niedługo pojawi się na stronie. A jutro na Facebooku okazjonalny komiks.

A w bonusie: zupełnie nowa, odświeżona, mapa bachusików do wydrukowania! Już teraz zajrzyj: bachusiki.cba.pl/site/mapa

EDIT: Opis bachusika jest już od kilku dni: bachusiki.cba.pl/bachusik/Partnerus_Turistikus

Komentarze     

admin

Już jest!

28-08-2013 10:21

Bachusik już stoi przed  Centrum Informacji Turystycznej! 

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski