facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Opis ZLOPikusa i nie tylko :)

14-02-2014 17:31, 748 odsłon

Napisałem wreszcie opis ZLOPikusa. Od odsłonięcia minęło trochę czasu, ale jakoś tak nie miałem kiedy tego zrobić. W każdym razie już jest, a z nim kilka wskazówek dotyczących przyszłości (koniecznie przeczytajcie!).

"Imię ZLOPikusa może się z początku wydawać dziwne. No bo co to w sumie znaczy? Otóż ZLOP to skrót od Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych, fundatora. <> - pozrzędził chwilę Skrybikus i wpisał nowego mieszkańca miasta do kronik" - to dopiero początek opisu. Całość i więcej informacji o tym bachusiku znajdziecie na bachusiki.cba.pl/bachusik/ZLOPikus.

"Darowizny na Bachusika-Melomana - nr konta 76 1090 1535 0000 0000 5305 9116" - taką informację znalazłem na stronie Filharmonii Zielonogórskiej. Napisałem maila, żeby dowiedzieć się więcej, ale na razie na niego nie odpowiedziano. Za to Robert Tomak, z którym niedawno przeprowadzałem wywiad, napisał krótką notkę na Facebooku i umieścił zdjęcie woskowego modelu przyszłego bachusika. Zajrzyjcie: facebook.com/bachusiki.

I na koniec najważniejsze - wkrótce stronę będzie można znaleźć pod nowym adresem! Na razie nie powiem jakim, ale cba trochę mi się przejadło. Oczywiście stary adres nadal będzie działał :).

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski