[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/news.php on line 34: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Znaleźliśmy skarb bachusika Gęśniczka

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Znaleźliśmy skarb bachusika Gęśniczka

17-05-2016 23:36, 1586 odsłon

Niedawno pisałem o pikniku rodzinnym w Dolinie Gęśnika, którego jednym z głównych elementów (oprócz konsultacji społecznych była gra terenowa "Skarb bachusika Gęśniczka" przygotowana przez stowarzyszenie Młodzi Lokalni. Piknik, konsultacje i gra udały się wspaniale, pogoda dopisała, skarb odnaleziono - same sukcesy!

Na pikniku pojawiła się ogromna liczba rodzin z dziećmi, co oczywiście spowodowało ogromne kolejki na dmuchaną zjeżdżalnię i po watę cukrową, ale i niezwykłe zainteresowanie konsultacjami odbywającymi się w jednym z namiotów. Dolina Gęśnika ma wkrótce zostać odnowiona, na co miasto przeznaczy aż 7 milionów złotych! Każdy, i duży i mały, miał okazję zagłosować na trzy ulubione pomysły składające się na trzy zaproponowane przez architektów projekty. Zainteresowanie było ogromne!

Tak duża liczba obecnych rodzin przełożyła się też oczywiście na ogromną liczbę dzieci chętnych do poszukiwania skarbu bachusika Gęśniczka. Gra terenowa zorganizowana przez stowarzyszenie Młodzi Lokalni świetnie się udała! Dzieci były zachwycone spotkaniem z trolem, elfką, chochlikiem, Drzewcem (w którego wcieliłem się ja ;) ) i oczywiście samym bachusikiem! Na koniec Prezydent miasta rozdał pieczątki wszystkim Odkrywcom Skarbu Doliny Gęśnika i rozdany został słodki skarb.

Piknik się udał, przeprowadzone zostały konsultacje z dużymi i małymi mieszkańcami miasta, skarb  odnaleziono - same dobre wieści! A bachusik Gęśniczek być może zawita kiedyś do miasta jeszcze raz, kto wie...

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski