facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Letni spacer szlakiem bachusików

05-08-2014 16:09, 1014 odsłon

Lato w pełni, bachusiki czekają! Wspaniała, słoneczna pogoda zachęca do wyjścia z domu, a doskonałym do tego pretekstem będzie na pewno spacer szlakiem bachusików, organizowany przez Lubuskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych w ramach akcji "Nie nudzę się latem"!

Wycieczka odbędzie się 6 sierpnia. Zbiórka na placu bohaterów przy pomniku o godzinie 17:00, a planowane zakończenie około godziny 19:00. Spacer poprowadzi Elżbieta Kaszyńska - zielonogórski przewodnik. Na pewno będzie ciekawie, mam nadzieję, że przyjdziecie :) Ja oczywiście będę. Możecie spodziewać się w najbliższej przyszłości fotorelacji z wydarzenia. Chętnym rozdam też mapki bachusików - ilość ograniczona :)

À propos mapek - powitajcie nową mapę bachusików! Bardziej szczegółowa i czytelna, z pewnością będzie dobrym towarzyszem spacerów po mieście. Mapkę jak zwykle można pobrać pod adresem www.bachusiki.zgora.pl/sites/mapa.pdf!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski