facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Nie nudzę się latem!

9-07-2015 13:29, 730 odsłon

Już 15 lipca, w środę, odbędzie się spacer szlakiem bachusików organizowany przez Lubuskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych w ramach Lata Muz Wszelakich! Zbiórka o 16:45 na Placu Bohaterów, wyruszamy o 17:00, a planowane zakończenie o godzinie dziewiętnastej.

Jak w zeszłym roku, spacer poprowadzi Elżbieta Kaszyńska. Zachęcam wszystkich do przyjścia, bo naprawdę można się podczas spaceru dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o mieście, rozejrzeć się po jego interesujących zakamarkach. Z zeszłorocznych doświadczeń wiem, że opowieści przewodniczki są ciekawe, więc zachęcam do odwiedzin!

Postaram się też przynieść na spacer kilka nowych map bachusików - z uwzględnionym Sokolnicusem i całym tym bałaganem na ulicy Pod Filarami :) Zapraszam też do zapoznania się z pełnym programem Lata Muz Wszelakich - będzie się działo tego lata! Plan znajdziecie na stronie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski