facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Udany spacer bachusikowy!

16-07-2015 13:25, 829 odsłon

15 lipca odbył się już drugi spacer bachusikowy organizowany przez Lubuskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych w ramach Lata Muz Wszelakich! Było bardzo ciekawie, a frekwencja pozytywnie mnie zaskoczyła!

W tym roku szczególnie dużo było rodzin z dziećmi, i dobrze, bo wszak to do tych najmniejszych najbardziej przemawiają bachusiki! Dzieci przekrzykiwały się którą z figurek najbardziej lubią, wybiegały przed grupę do kolejnych na szlaku figurek, ogólnie wykazywały żywe zainteresowani bachusikami i miastem. I pozytywnie!

Czymże by jednak był spacer z przewodnikiem bez przewodnika – czy w tym wypadku przewodniczki, bo spacer (tak, jak w zeszłym roku) poprowadziła Elżbieta Kaszyńska, przewodnik terenowy po województwie lubuskim. Poznaliśmy wiele ciekawostek o samych bachusikach, a przede wszystkim o mieście. Dzięki temu spacer był bardzo interesujący, wszyscy już na pewno czekają na powtórkę za rok!

Obejrzyj zdjęcia ze spaceru! (po galerii można poruszać się za pomocą strzałek na klawiaturze)

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski