facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Nie nudzę się latem - spaceruję!

07-08-2014 12:20, 955 odsłon

Wczoraj (6 VIII 2014r.) odbył się spacer szlakiem bachusików organizowany przez stowarzyszenie "Przewodnik Lubuski" w ramach cyklu "Nie nudzę się latem". Odwiedziliśmy prawie wszystkie bachusiki, jednocześnie poznając historię miasta.

Spotkaliśmy się na Placu Bohaterów i wyruszyliśmy w podróż. Zebrała się naprawdę spora grupa miłośników bachusików! (Wspólne zdjęcie poniżej). Dziesięć map, które przyniosłem ze sobą, rozeszło się jak świeże bułeczki (własną można wydrukować tutaj), podobnie jak wizytówki. Przy każdej figurce zatrzymywaliśmy się, a Elżbieta Kaszyńska, przewodniczka ze Stowarzyszenia Przewodników Lubuskich, bardzo ciekawie opowiadała o bachusiku i jego otoczeniu. Jak widać, taki spacer to wspaniała okazja do poznania Zielonej Góry!

Zachęcam do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, a także do samodzielnego znalezienia wszystkich bachusików! Nieocenioną pomocą z pewnością będzie mapka bachusików, możecie też spróbować pobić mój rekord w grze Bachusikowo :) Więcej informacji o wszelkich imprezach organizowanych w ramach Lata Muz Wszelakich można znaleźć na stronie zok.com.pl.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski