facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Mapcrossing - mapy zaczynają żyć własnym życiem

06-08-2013 21:24, 758 odsłon

Uspokajam - akcja trwa! Jednak dotychczas wykładałem w Pawilonie nowe mapy, kiedy poprzednie znikały. Teraz pozwalam mapom żyć własnym życiem! Założenie mapcrossingu jest takie, by mapy, po użyciu, były do Pawilonu odkładane. I mam nadzieję, że tak będzie. Dotychczas w Pawilonie zostawiłem 30 map - myślę, że tyle wystarczy, by można było z nich korzystać. Tak więc zachęcam - uczestniczcie w akcji nie tylko zabierając mapy, ale także odkładając je na miejsce. Przyczynicie się w ten sposób do rozwoju mapcrossingu! Jeszce raz powtarzam więc: uwolnijmy mapy!

 

O mapcrossingu można przeczytać tutaj.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski