facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Wieczór uaktualnień!

12-10-2013 20:07, 737 odsłon

Od dłuższego czasu nic się na stronie nie działo, ale dziś wielki wieczór. Usiadłem do komputera i proszę: dwa nowe teksty, dwa nowe zdjęcia, zapraszam do czytania i oglądania!

Po pierwsze: Wiatrakus. Na stronie nie było jego zdjęć, ponieważ pracuje za szybą i trzeba go fotografować w nocy. Teraz zdjęcia są, pojawiły się razem z opisem, jak to bachusik pojawił się w wiatraku na ulicy Chopina i co właściwie tam robi. Zapraszam: bachusiki.cba.pl/bachusik/Wiatrakus.

Po drugie: Aldemedus. Napisałem opis, mam nadzieję, że się Wam spodoba. Co sądzi bachusik o dojrzewaniu (wina oczywiście)? Przekonajcie się! bachusiki.cba.pl/bachusik/Aldemedus.

Zapraszam też do like'owania bachusików na Facebooku: facebook.com/bachusiki.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski