facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Winobranie!

07-09-2013 20:11, 760 odsłon

Już dziś zaczęła się największa impreza w naszym mieście: Winobranie! Wielu turystów przyjedzie do naszego miasta, żeby poznać jego tradycje winiarskie. Może niektórzy z nich postanowią zwiedzić miasto szlakiem bachusików?

Bez wątpienia Winobranie to największe zielonogórskie święto. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Chcesz coś okazyjnie kupić na jarmarku, szukasz wrażeń w wesołym miasteczku, chcesz skosztować miejscowego wina lub obejrzeć korowód, przyjeżdżaj na Winobranie!

Co o Winobraniu sądzą bachusiki? Pewnie podoba im się duże zainteresowanie, jakim darzą je turyści. Tylko biedny Magikus Zamiennikus został ogrodzony, żeby zbyt rozentuzjazmowani ludzie nie zadeptali małego skwerku. "Nieszczególnie mi to przeszkadza. Mam teraz cały kran dla siebie!" - twierdzi bachusik.

Podczas Winobrania zostanie odsłonięty kolejny bachusik: Aldemedus. Więcej informacji już wkrótce. Nie zapomnijcie też odwiedzić Clubikusa w jego nowym lokalu: Czarze PRL-u, gdzie został niedawno przeniesiony po likwidacji Pinacolady.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski