facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Winobranie rozpoczęte!

06-09-2014 17:50, 800 odsłon

6 września o godzinie 14:00 Bachus odebrał od prezydenta miasta klucze do jego bram i oficjalnie rozpoczął tegoroczne Winobranie! Czeka nas w tym roku moc atrakcji: koncerty, biegi, stragany, wesołe miasteczko i wiele, wiele innych! Jedyna w Polsce impreza winobraniowa właśnie się rozpoczęła!

Będzie się działo w Zielonej Górze! Pełny plan Winobrania znajdziesz tutaj. W mieście naprawdę będzie co robić! W tym roku w końcu jedno z oficjalnych win winobraniowych będzie pochodziło z lokalnej winnicy - będzie to Wino Cuvee Słoneczne z winnicy Saint Vincent! Jest to wielki krok dla lokalnych tradycji winiarskich, których promocją są też w końcu bachusiki - dotychczas wino winobraniowe było importowane.

Bardzo ciekawą propozycją są także wycieczki winobusami do lubuskich winnic - sam jeszcze nie byłem, ale może w tym roku... Każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie na jarmarku winobraniowym, na którym można kupić dosłownie wszystko...

Zachęcam oczywiście do zwiedzania miasta szlakiem bachusików - to sprawdzony sposób na poznanie wszystkich zakamarków Zielonej Góry. Koniecznie wydrukujcie mapę bachusików: bachusiki.zgora.pl/sites/mapa.pdf. Po więcej informacji o Winobraniu możecie też wpaść na winobranie.zgora.pl/.

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski