facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
55

Logowanie

Login:
Hasło:

Możesz nazwać bachusika ZOK-u!

24-01-2014 17:39, 934 odsłon

Już w marcu w mieście stanie nowy bachusik! Jego fundatorem jest ZOK (Zielonogórski Ośrodek Kultury). Co ciekawe, ZOK ogłosił konkurs na imię dla figurki, więc każdy może stać się ojcem lub matką chrzestną bachusika!

Odsłonięcie bachusika uczci czterdziestolecie ZOK-u. Autorem rzeźby jest Robert Tomak.

Tak naprawdę, to wiedziałem o bachusiku wcześniej. Robert Tomak pracował nad woskowym modelem, gdy przyszedłem przeprowadzić z nim wywiad (koniecznie przeczytaj tutaj). Zrobiłem bachusikowi kilka zdjęć (zobacz poniżej). Nie publikowałem ich, bo figurka była tajemnicą.

Zachęcam każdego do udziału w konkursie. Sam już myślę nad imieniem... Więcej informacji na stronie ZOK-u: http://www.zok.com.pl/zok/news/1563,pomoz-nazwac-bachusika-zok.html

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 51 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2021 Jakub Dranczewski