[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/bachusik.php on line 36: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Artemida

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Artemida

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Artemida
Ulica: Pod Filarami
Współrzędne geograficzne: 51.937653,15.505181
Autor: Andrzej Moskaluk
Fundator: Myśliwi i sympatycy łowiectwa
Ocena: 2.98, liczba głosów:85. Oceń bachusika→

Opis

Jak wiadomo, Artemida to patronka myśliwych. Usadowiła się z łukiem na beczce wiszącej nad ulicą Pod Filarami i szuka zwierzyny. Dwa filary dalej siedzi jej kolega Huberticus - także myśliwy. Razem wypatrują zwierzyny na horyzoncie. No i oczywiście wina!

Może i na Deptaku nie za bardzo jest na co polować, ale Artemida nie traci wiary. Cały czas trzyma napięty łuk i wpatruje się w przechodniów - może któryś akurat niesie dzika pod pachą? Albo jakaś sarna wybiegnie z Ratusza, kto wie? I będzie obiad. A zielonogórskie wino przecież najlepiej pasuje do dziczyzny!

Podobno czasem, gdy nikt nie patrzy, Artemida wymyka się do lasu na polowanie. Oczywiście na krótko, żeby nikt nie zauważył. Tylko RODuś Ogrodnikus zastanawia się czasem: "Po co do lasu? Prawdziwy zew dzikiej natury to przecież tylko na działce!".

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2024 Jakub Dranczewski