[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/bachusik.php on line 36: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Belferus Zenepus

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Belferus Zenepus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Belferus Zenepus
Ulica: Generała Władysława Sikorskiego
Współrzędne geograficzne: 51.935501, 15.505721
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Związek Nauczycielstwa Polskiego
Ocena: 3.2, liczba głosów:66. Oceń bachusika→

Opis

Bachusik-belfer to coś nowego w Zielonej Górze, więc spotkał się z zainteresowaniem ze strony współbraci. Do jakichkolwiek relacji ze szkołą otwarcie przyznaje się tylko Aldemedus - wszak medyk. Belferus się jednak nie przejmuje - "Edukację czas zacząć!" - wykrzykuje i przygotowuje się do edukacyjnej rewolucji w świecie bachusików.

Jak na razie rozsiadł się jednak na stercie niewątpliwie mądrych ksiąg i pokazuje wskaźnikiem tablicę z zapisanym tematem: "110 lat Związku Nauczycielstwa Polskiego". Mówi, że pojawił się, by upamiętnić to wydarzenie, a upamiętnianie 110 lat nauczycielskiego doświadczenia to z pewnością dobry początek kariery!

Niektóre bachusiki już podobno kryją się po kątach, by uciec przed widmem edukacji, ale Belferus przekonuje, że nie należy się jej bać! I z uśmiechem na ustach idzie w Zieloną Górę, by edukować każdego, kogo spotka!

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2024 Jakub Dranczewski