facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Brukus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Brukus
Ulica: Stefana Żeromskiego
Współrzędne geograficzne: 51.939788,15.506188
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Firma Capri-bis
Ocena: 3.98, liczba głosów:43. Oceń bachusika→

Opis

Pojawił się na deptaku i od razu zabrał się za naprawianie kostki brukowej. „Tylko wprawne, bachusikowe oko zauważy pewne niedociągnięcia. Tu jedna kostka o milimetr przesunięta w prawo, tu o pół milimetra w lewo - trzeba to naprawić, bo może nikt tego nie zauważa, ale moim zdaniem takie lekkie niedociągnięcia psują całokształt” - twierdzi.

Bachusik ciężko pracuje, abyśmy mogli chodzić po idealnie równej nawierzchni. Jednak praca daje mu wiele satysfakcji. „Jak tylko naprawię choć jedną kostkę, to czuję takie spełnienie zawodowe” - twierdzi.

A co z winem? „Czasami wypiję kieliszeczek, dwa, albo nawet trzy lub cztery, ale nie mogę pozwolić sobie na przesadę. Jak by wyglądał deptak, gdybym zamiast jednej kostki widział dwie, lub nie daj Bachusie, trzy?!” - twierdzi Brukus. I pracuje dalej.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

admin

Dłuto

05-08-2013 13:49

Ostatnio bachusikowi ukradziono młotek. Kiedy go przyczepiono, znów ktoś go ukradł. Zostało tylko metalowe wzmocnienie. Całość wygląda, jakby bachusik miał w ręce dłuto.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski