[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/bachusik.php on line 36: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Clubikus

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Clubikus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Clubikus
Ulica: Krawiecka
Współrzędne geograficzne: 51.937887,15.505898
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Czar PRL-u
Ocena: 2.7, liczba głosów:129. Oceń bachusika→

Opis

Bachusik leży na poduszce w klubokawiarni Czar PRL-u. Chociaż leży to złe słowo. Między innymi dlatego, że poduszka wisi pod sufitem. Jednak bachusik się tym nie przejmuje. „Kogo w dzisiejszych czasach obchodzą jeszcze prawa fizyki?” - pyta i leży/wisi dalej.

Bachusika przeniesiono. Przedtem spał na poduszce pod schodami klubu muzycznego Pinacolada. Klub zamknięto i przez dłuuugi czas Clubikusa nie można było oglądać. W końcu bachusika ulokowano w Czarze PRL-u. Zapytany, czy podobało mu się całe to zamieszanie z przeprowadzką, odpowiada: „Zasadniczo nie wiem. Chyba troszeczkę zaspałem”.

Podobno, kiedy Clubikus nie śpi, tańczy po stołach (stary nawyk z klubu muzycznego) i wykrzykuje do gości „Jedz, pij i śpij obywatelu w Czarze PRL-u!”. Czasem też przysiada i ogląda stare polskie filmy lub czyta gazety z epoki. A potem wdrapuje się pod sufit, z powrotem na swoją poduszkę.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

admin

Pinacolada zamknięta

04-08-2013 16:56

Uwaga! Klub muzyczny pinacolada jest aktualnie zamknięty, właściciele szukają nowego lokalu!


admin

Clubikus przeniesiony!

10-09-2013 17:18

Teraz, zamiast w Pinacoladzie, Clubikus mieszka w Czarze PRL-u!

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2024 Jakub Dranczewski