[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/bachusik.php on line 36: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Degustikus

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Degustikus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Degustikus
Ulica: Pod Topolami
Współrzędne geograficzne: 51.941399,15.50705
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Restauracja Ramzes
Ocena: 2.9, liczba głosów:48. Oceń bachusika→

Opis

Przyturlał beczkę, usiadł na ławce i zaczął pić. I tak pije od niepamiętnych czasów. Podobno, jeśli się go ładnie poprosi, odda swoją słomkę, ale tylko na chwilę. Pamiętajcie jednak o zasadzie, której nasz bachusik nie zna: wino tylko dla pełnoletnich!

Każdy może przysiąść się do bachusika. Na ławce jest jeszcze dużo miejsca! „Lubię, gdy ludzie mnie odwiedzają i ze mną rozmawiają. To bardzo kształcące doświadczenie” - mówi bachusik między kolejnymi łykami wina.

Degustikus ma blisko do restauracji Ramzes. „Czasem wpadam tam na pizzę albo frytki, bo w końcu nie samym winem człowiek żyje” - mówi. Ale degustuje jedzenie także w innych zielonogórskich lokalach. „Podobno wizyta Degustikusa przynosi szczęście” - wyjawił jeden z restauratorów. „Nie można mu tylko szczędzić wina, bo to akurat przynosi pecha!”.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2024 Jakub Dranczewski