facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Huberticus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Huberticus
Ulica: Pod Filarami
Współrzędne geograficzne: 51.93773,15.505097
Autor: Andrzej Moskaluk
Fundator: Myśliwi i sympatycy łowiectwa
Ocena: 3.02, liczba głosów:64. Oceń bachusika→

Opis

Siedzi na beczce przy ulicy Pod Filarami i wypatruje czegoś lub kogoś przez lornetkę. Czego? Pewnie zwierzyny, w końcu jest myśliwskim bachusikiem. Może nawet upoluje dzika. W końcu tyle ich biega po mieście...

Niektórych zastanawia, co właściwie jest w beczce bachusika. Bigos z dzika, czy może wino? Bachusik, gdy się go o to zapyta, odpowiada enigmatycznie, że bigos na pewno by ostygł. „Trzeba pamiętać, by z winem nie przesadzać! Szczególnie jeśli jest się myśliwym. Strzelba to jednak niebezpieczna rzecz” - mówi bachusik i prezentuje swoją dubeltówkę.

Bracia Huberticusa plotkują, że jest jakiś inny. Taki ubrany, bez kieliszka i w ogóle... „Podobno przyjechał z Gorzowa...” - mówią - „Tam na pewno nie mają takiego wina!”

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski