facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Hubertus Wagnerus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Hubertus Wagnerus
Ulica: Sulechowska
Współrzędne geograficzne: 51.956531,15.524368
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Fundacja Huberta Jerzego Wagnera
Ocena: 3.76, liczba głosów:45. Oceń bachusika→

Opis

Bachusik przygotowuje się do serwowania... Czy to będzie as serwisowy? Na pewno! W końcu Hubertus Wagnerus stoi przed zielonogórskim CRS-em, aby uczcić Huberta Wagnera! Z takim powołaniem musi być mistrzem siatkówki.

Bachusik pojawił się w Zielonej Górze 20 lipca, w rocznicę lądowania pierwszych ludzi na Księżycu. Tego dnia, tyle że w 2012 roku, w Zielonej Górze rozpoczął się także X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Czyż nie wspaniały dzień na przybycie do wspaniałego miasta?

Mimo swej sławy, Hubertus nie chce rozmawiać z fotoreporterami. „Nie widzicie, że jestem zajęty? Nie mogę zepsuć tej akcji” - odwarkuje. Ale nikt nie ma mu tego za złe. W końcu nie chcemy mu przeszkadzać...

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2022 Jakub Dranczewski