facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Informatikus Ekonomikus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Informatikus Ekonomikus
Ulica: Stefana Żeromskiego
Współrzędne geograficzne: 51.938984,15.505513
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne; ITSerwis; ProAlpha
Ocena: 3.86, liczba głosów:73. Oceń bachusika→

Opis

Bachusik siedzi na parapecie salonu Plusa niedaleko Ratusza. Pracuje przy komputerze. Co robi? „Tajemnica!” - odpowiada Informatikus. „Powiem tylko, że piszę programy, a potem je sprzedaję. Widzisz kieliszek? Wygląda jak dzwonek? Jak będziesz zbyt wścibski, to ci przydzwonię”. Próbowałem go nawet przekonać, żeby dał mi kilka rad, ale Bachusik pilnuje swoich tajemnic.

„Jeśli Informatikusowi Ekonomikusowi nie uda się czegoś sprzedać, będzie to koniec Zielonej Góry i świata” - zapisano w kronice miasta. Czy legenda jest prawdziwa? „Nie wiem i wolę nie sprawdzać” - mówi Bachusik. „Powiem tylko, że Skrybikus lubi dramatyzować”.

Równolegle z odsłonięciem Bachusika odbył się wernisaż (to takie trochę bardziej wyszukane słowo na otwarcie) wystawy „Bachusiki przed i po” Artura Wochniaka. Można było na niej obejrzeć wczesne szkice i projekty Bachusików oraz gliniane formy.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski