[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/bachusik.php on line 36: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Kredytus

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Kredytus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Kredytus
Ulica: Aleja Niepodległości
Współrzędne geograficzne: 51.941524,15.50817
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Kredyt Bank
Ocena: 3.67, liczba głosów:48. Oceń bachusika→

Opis

Pewnego dnia bachusik postanowił, że będzie oszczędzać. Usiadł więc na parapecie Kredyt Banku i zaczął podglądać ludzi. W końcu, gdy nauczył się już wystarczająco dużo, poszedł do banku i poprosił o założenie konta. „Nie mamy kont dla bachusików” - usłyszał jednak. „Ale możesz kupić sobie świnkę skarbonkę” - poradził mu doradca bankowy.

I tak Kredytus przysiadł na ulubionym parapecie i oszczędza. Zapytany, na co, odpowiada: „Na wino oczywiście! Dobre wino dużo kosztuje, ale złotówka do złotówki i w końcu kupię sobie dzbanuszek albo dwa”.

Legenda głosi, że jeśli połaskocze się Kredytusa w zwisającą zachęcająco stopę, da nam złotóweczkę. „Ale oczywiście na kredyt!” - zastrzega. A potem dodaje: „Żartowałem!”.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2024 Jakub Dranczewski