[phpBB Debug] PHP Warning: in file /profiles/b/ba/bac/bachusiki/bachusiki.cba.pl/bachusik.php on line 36: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549
Meloman

facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Meloman

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Meloman
Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich
Współrzędne geograficzne: 51.939736,15.503937
Autor: Robert Tomak
Fundator: Filharmonia Zielonogórska
Ocena: 2.94, liczba głosów:89. Oceń bachusika→

Opis

Meloman wita gości Filharmonii piękną grą na skrzypcach. Mogłoby się wydawać, że to niezwykła umiejętność jak na bachusika, jednak przecież wiele z nich jest utalentowanych - jeden układa kostkę, inny gra w siatkówkę, Questina filmuje, a Palmix tańczy na palmie. A Meloman to bachusik niezwykle muzykalny. Wita wszystkich gości Zielonogórskiej Filharmonii w oknie kasy.

Misja bachusika była niezwykle zaszczytna - miał uczcić dziesięciolecie powstania Międzynarodowego Centrum Muzycznego Wschód-Zachód. Rzecz jasna samego bachusika to nie zawstydziło. "Z powagą i oddaniem spełniłem tę zaszczytną funkcję. Miło mnie przywitali, była orkiestra, ogólnie przyjęcie godne wielkiego artysty". Faktycznie, bachusika powitano z odpowiednią pompą.

Bachusik mógłby teoretycznie czuć się trochę samotnie za szybą. Jednak Meloman zaprzecza. "Często odwiedzają mnie ludzie kupujący bilety na koncerty. Mamy w zasadzie wspólną pasję, muzykę, więc jest o czym porozmawiać". Rzeczywiście, czasem widać, jak jeden z odwiedzających Filharmonię melomanów schyla się nad Melomanem, żeby zamienić kilka słów. A sam bachusik gorąco zachęca do częstego odwiedzania Filharmonii. Mówi, że muzyka piękna, tylko wina w barze nie dają.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2024 Jakub Dranczewski