facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Obserwatikus Młodzieńczy

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Obserwatikus Młodzieńczy
Ulica: Plac Bohaterów
Współrzędne geograficzne: 51.942759,15.509723
Autor: Małgorzata Bukowicz
Fundator: Firma LUG
Ocena: 3.38, liczba głosów:29. Oceń bachusika→

Opis

Bachusik ten usiadł na beczce zielonogórskiego wina ustawionej na murku przy fontannie obok Placu Bohaterów. Widać, że Obserwatikus jest młody, bo brzuch mu jeszcze nie urósł od wypitego wina.

Bachusik obserwuje niebo i przechodniów przy fontannie. A także to, jak się ona zmienia. „Czasem strumienie wody są niskie, a czasem wysokie. A zimą w ogóle ich nie ma! Stawiają wtedy taki stelaż ze światełkami. Wygląda to naprawdę ciekawie” - relacjonuje Obserwatikus.

Od czasu do czasu Bachusik popija wino ze swojej beczułki. Jest w niej młody, oczywiście zielonogórski trunek. Niektórzy mówią, że kwaśny i niesmaczny, ale sam Obserwatikus komentuje: „O co tyle hałasu? Mnie tam smakuje!”.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2022 Jakub Dranczewski