facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Partnerus Turistikus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Partnerus Turistikus
Ulica: ul. Stary Rynek
Współrzędne geograficzne: 51.938057,15.505312
Autor: Artur Wochniak
Fundator: projekt euroregionalny
Ocena: 3.63, liczba głosów:62. Oceń bachusika→

Opis

Bachusik stanął przed Centrum Informacji Turystycznej i skierował aparat na Cottbus. Jako zapalony turysta i fotograf zwiedza nasze miasto i poznaje jego sekrety. "Niektóre zaułki są naprawdę piękne, a odnowione kamieniczki tworzą na Deptaku niesamowitą atmosferę" - mówi.

Partnerus (jako bachusik międzynarodowy, bo polsko-niemiecki) stoi jedną nogą w Zielonej Górze, drugą w partnerskim mieście Cottbus. Czy zamierza wyemigrować? "Nie! Jako turysta muszę trochę pozwiedzać!" - tłumaczy się bachusik - "a nawet jak zwiedzam, to zawsze tu wracam, bo tu jest dobre wino, piękne widoczki, atmosfera no i wino".

Jak każdy turysta, Partnerus Turistikus swój dobytek schował do plecaka. Z jednej z kieszonek wystaje butelka z winem. "Wino to dobry towarzysz podróży" - twierdzi bachusik - "a w trakcie dalekiej podróży towarzystwo się przydaje!".

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

jacekkrassowski (gość)

gdzie jest

22-08-2013 15:34

bylem dzisiaj tj 22.08 porozmawiac jak fotograf  z fotografem i co nima a mialbyć pewnie miasto oglosilo przetarg na montaż albo ukradli już 


admin

Niedługo będzie...

22-08-2013 16:29

Odsłonięcie już było, potem bachusika schowali. Niedługo go zamontują, przy wejściu do CIT.


admin

Już jest!

28-08-2013 11:39

Bachusik już stoi!

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski