facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Questina

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Questina
Ulica: Aleja Niepodległości
Współrzędne geograficzne: 51.940602,15.506846
Autor: Robert Tomak
Fundator: dyrektor Quest Europe Marzena Więcek
Ocena: 3.42, liczba głosów:50. Oceń bachusika→

Opis

Pierwsza Bachantka w Winnym Grodzie usadowiła się wraz ze swoją kamerą przed kinem Nysa i kręci. Kręci przechodniów, Teatr Lubuski, a także gołębie, jeśli akurat jakieś się przypałętają.

„Zielona Góra jest wspaniałym miastem jeśli chodzi o kręcenie filmów. Na deptaku zbieram całą masę materiału. Rozgrywają się tu niesamowite historie! Miłości, rozstania, przyjaźnie i wiele innych wspaniałych wydarzeń” - wychwala nasze miasto Questina. Może z materiału, który zbierze, powstanie kiedyś film o Zielonej Górze? Nie wiadomo. Na razie można tylko pochylić się nad Bachantką i słuchać miarowego terkotu kamery filmowej.

Bachantka swoje imię wzięła od festiwalu Quest Europe, który odbywa się co roku w Zielonej Górze. Dlaczego Bachantka, a nie Bachusik? Bo na deptaku Bachusika w wersji żeńskiej jeszcze nie było, a poza tym wśród festiwalowych twórców filmów przeważają kobiety - wyjaśnia dyrektorka Quest Europe.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2022 Jakub Dranczewski