facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Skrybikus Młodszy

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Skrybikus Młodszy
Ulica: Stefana Żeromskiego
Współrzędne geograficzne: 51.939529,15.506
Autor: Robert Tomak
Fundator: Stowarzyszenie Dialog Współpraca Rozwój i miesięcznik Puls
Ocena: 3.56, liczba głosów:39. Oceń bachusika→

Opis

„Ja, Skrybikus Młodszy zasiadłem przy Bramie Dolnej i opisuję dzieje miasta. Wino w tym roku...” - zaczął pisać Skrybikus. Pisze kronikę miasta. Obserwuje Was. Pamiętajcie, że jesteście pod nadzorem. Zachowujcie się przy nim odpowiednio, bo jeszcze zapisze o Was coś nieprzychylnego!

Skrybikus siedzi i notuje. Zapytany, czy nie jest to lekko nużące, odpowiada: „Na moich oczach dzieje się historia! Jak coś tak wielkiego może być nużące?”.

Bachusik pilnie zapisuje wszystko, co dzieje się w mieście. Smuci go tylko to, że na Starówce jest coraz mniej ludzi. „Można było z nimi porozmawiać, usłyszeć co się w mieście dzieje, a teraz co? Promocje w Focus Parku mam zapisywać?” - pyta. Zróbmy przyjemność Bachusikowi i przychodźmy na deptak! To naprawdę wspaniałe miejsce.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2024 Jakub Dranczewski