facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Sokolnicus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Sokolnicus
Ulica: Pod Filarami
Współrzędne geograficzne: 51.937521, 15.505218
Autor: Andrzej Moskaluk
Fundator: Myśliwi i miłośnicy nadodrzańskich borów i lasów
Ocena: 2.87, liczba głosów:45. Oceń bachusika→

Opis

Sokolnicus jako trzeci dołączył do myśliwskiej drużyny na ulicy Pod Filarami. Co filar, to bachusik. Czy to nie zbyt gęsta atmosfera jak na polowanie? Bachusiki i bachantka przeczą, twierdząc, że razem raźniej, łatwiej też wypatrzyć tak rzadką w tej okolicy zwierzynę.

Bachusik opiekuje się swoim sokołem, nie zapomina jednak o winie trzymanym w drugiej ręce. Podobno sekretna receptura... "Lepiej po nim lata" - kiwa głową Sokolnicus, wskazując na szlachetnego ptaka siedzącego na jego drugiej ręce. Sokół jakby nieprzekonany, ale się nie odzywa.

Być może właśnie ten sokół będzie nową nadzieją dla myśliwych spod filarów - kto wie, może z wysokości wypatrzy w końcu jakąś sarnę biegającą po Deptaku?

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski