facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Transportikus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Transportikus
Ulica: Pod Filarami
Współrzędne geograficzne: 51.937889,15.50508
Autor: Artur Wochniak
Fundator: firma transportowa Francepol
Ocena: 3.31, liczba głosów:42. Oceń bachusika→

Opis

Transportikus mknie przez miasto. Mknie na wrotkach w kształcie ciężarówek. Dostarczyć musi beczkę z winem. Dokąd? Nie wiadomo. Ale czy u celu podróży w beczułce jeszcze coś będzie?

„Jestem solidną firmą” - mówi Bachusik. I rzeczywiście udało mu się zdobyć zaufanie klientów, bo zamówień na jego wino jest coraz więcej. Podobno nawet Pędzibeczek i Beczkus zamawiają u niego swoje beczki!

Transportikus stoi (a raczej jeździ) na rogu ulicy Pod Filarami, gdzie znajduje się wiele sklepów. Można powiedzieć, że on też jest kupcem. „Kupuję wino tylko z lokalnych winnic” - zapewnia Transportikus. Może, jeśli ładnie poprosicie, da Wam trochę wina ze swojej beczułki?

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski