facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

UZetikus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: UZetikus
Ulica: Licealna
Współrzędne geograficzne: 51.936557,15.50701
Autor: Robert Tomak
Fundator: Uniwersytet Zielonogórski
Ocena: 3.1, liczba głosów:48. Oceń bachusika→

Opis

Siedzi przy schodach do Rektoratu i wymachuje indeksem. Chyba ma się z czego cieszyć, bo na jego twarzy nie widać ani śladu smutku. Wręcz przeciwnie - Bachusik jest roześmiany. Może to sprawka nieodłącznego dzbanuszka z winem, który stoi obok Uzetikusa?

Bachusik siedzi na stosie książek, ale uczy się raczej z laptopa firmy „UZ”, którego trzyma na kolanach. Mimo swojego mitycznego pochodzenia Bachusik próbuje być nowoczesny!

„Nauką i pracą ludzie się bogacą. Pieniądze można wydać na wino, więc w ogólnym rozrachunku nauka popłaca” - mówi Bachusik. Ale czy wino to właściwy sposób wydawania pieniędzy? „Oczywiście, że tak” - mówi Uzetikus.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Na razie brak komentarzy.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski