facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
57

Logowanie

Login:
Hasło:

Wiertikus Mocarny

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Wiertikus Mocarny
Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich
Współrzędne geograficzne: 51.939711,15.504867
Autor: Artur Wochniak
Fundator: Diament
Ocena: 3.1, liczba głosów:40. Oceń bachusika→

Opis

Podobno kiedyś, gdy spacerował po mieście, potknął się o szyjkę butelki wystającą z muru. Popatrzył na nią chwilę i poleciał po korkociąg. Od tamtej pory próbuje wyciągnąć korek z upartej butelki. I od tamtej pory się mu to nie udaje.

Wiertikus chyba ma nadzieję, że z butelki poleje się wino. A może to będzie ropa? Nie wiadomo... Jeśli trafi na wino, będzie szczęśliwy, a jeśli na ropę, będzie bogaty i szczęśliwy, więc chyba druga opcja bardziej się opłaca? „Osobiście wolę wino” - mówi bachusik

Czasami ludzie próbują pomóc Wiertikusowi. Pewnego razu ktoś pociągnął chyba zbyt mocno, bo próbując wyrwać korek, wyrwał Bachusika. Na szczęście Wiertikus powrócił już na swoje miejsce. Nie wiadomo, czy na długo.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

Anonymous (gość)

Wiertikus Mocarny znów zaginął

04-06-2014 22:47

Nie wiem z kiedy pochodzi tekst, ale dziś znów bachusika nie było na swoim miejscu. Coś chłopak ma w sobie, że ciągle "znika".


admin

Wiertikus Mocarny

28-09-2014 14:51

Niestety bachusika wyrwano już jakiś czas temu. Z tego, co wiem, miasto obiecało, że odleje go jeszcze raz, ale nie wiem, kiedy to nastąpi.


Km2bp (gość)

Nie istnieje

19-01-2020 13:08

Przez tyle lat od kradzierzy się nie dodnalazł i wszyszystko wskazuje na to że się już nie odnajszie.  Może warto go usunąć z listy aby nie wprowadzał w błąd.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Nowego mieszkańca miasta przywitano z pompą: był Bachus, był prezydent miasta, zarząd zielonogórskiego oddziału PGNiG, a także dzieci z okolicznego Przedszkola nr 34. Całość odbyła ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 53 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć czy tekstów, skontaktuj się ze mną. © 2023 Jakub Dranczewski